Back

З 2020 року ми запустили дистанційну (онлайн) форму навчання за бакалаврською програмою Університету “Бачення”.

Навчання за програмою Бакалавріату розраховане на чотири навчальні роки по десять щомісячних курсів за кожний рік. По кожному предмету студент отримує підручник та робочий зошит, які допомагають йому самостійно займатися протягом місяця. Після кожного курсу студент проходить тестування, щоб засвоїти отримані знання ще краще.

Докладніше про бакалаврську програму та список предметів, що вивчаються дивіться на сторінці “Бакалавр служіння”.

Після закінчення навчання випускник захищає свій дипломний проект та отримує диплом бакалавра служіння (практичної теології), який надається Міжнародним Університетом “Бачення”.

Дистанційна форма навчання (онлайн)

Богословское образование онлайн

Пропонуємо отримати біблійну освіту у зручній та актуальній у наш час формі навчання. Досвідчені вчителі викладають свої предмети через платформу онлайн-конференцій Zoom.

Перевага цієї форми полягає в тому, що вона дозволяє навчатися незалежно від місця проживання, а також дає можливість під час занять ставити запитання викладачу та брати участь у дискусіях з іншими студентами.

Заняття відбуваються раз на місяць (вівторок, середа, четвер з 18:00 до 21:00). Щомісяця викладається новий предмет, по якому студентам надається відповідний підручник в електронному вигляді. Через місяць, перед наступним предметом, необхідно скласти тест із попереднього предмета.

Набір студентів на бакалаврську програму у 2023 році завершено, групи сформовані, освітній процес триває!

Новий набір розпочнеться влітку 2024 року. Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Instagram 

Facebook

Якщо Вам така форма навчання не підходить, розгляньте інші зручні варіанти:

Стандартна форма навчання
Індивідуальне навчання