ARTSUW

ARTSUW

ARTSUW

ARTSUW

ARTSUW

ARTSUW

Welcome

university
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

Read More

Events

Create your free account now and get immediate access to 100s of online courses.

  The best theme for university

  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

  6735
  ENROLLED STUDENTS
  59
  LESSONS
  243
  5 STARS RATING
  35
  VIDEO

  Latest News

  Education news all over the world.

  Администратор
  20.08.2018

  Защита дипломов

  Trusted by over 6000+ students

  Join our community of students around the world helping you succeed.

  What People Say

  How real people said about Education WordPress Theme.

  Веніамін Коваленко

  Веніамін Коваленко

  пастор, Українська Християнська Церква с. Руська Поляна, Черкаська область

  Відгук за Біблійну школу «Кайрос» від Міжнародного Університету «Бачення».

  Біблійна школа «Кайрос» стала своєчасною відповіддю на потребу підвищення рівня та систематизації знань у сфері практичного християнського служіння для лідерів та служителів різних рівнів. Оскільки наша команда та й вся церква рухається у баченні відкриття нових церков, ми були в пошуках формату духовної освіти без відриву від місця проживання так як переважна більшість студентів школи не мала можливості залишати свої сім’ї та робочі місця. Тому графік навчання та формат школи стали чудовим інструментом для вирішення цієї проблеми. (більше…)

  Bievec

  Юрий Биевец

  Пастор церкви «Благая Весть»

  “ Многие пастора столкнулись с тем, что люди уезжали учиться в другие города, где получали другое видение и часто не возвращались в родную церковь. Какое счастье, что “Видение” предлагает обучение в родной церкви! Я бесконечно рад и благодарен Богу за подарок для Украины в виде этого Университета. ”

  kovalenko

  Петр Коваленко

  Пастор Харьковской Христианской Церкви

  “ Планомерное развитие, сбалансированные программы, постоянный процесс усовершенствования, желание отвечать на нужды современной церкви делают Институт востребованным и успешным в деле созидания Тела Христова как в нашей стране, так и во всем мире. ”

  Ilchuk_V

  Володимир Ільчук

  Пастор церкви «Осанна»

  “ Ми обрали “Бачення”, тому що курс навчання проходить в межах помісної церкви (на наших очах). Тому що Університет забезпеченний командою кваліфікованих національних вчителів. ”

  ozeruga_av

  Олександр Озеруга

  Пастор «Церкви Бога Живого»

  “ У 1997 році я мав честь зустріти фундаторів “Бачення”, i протягом останніх 10 років мав можливість спостерігати, як Університет розвивався. За цей час я бачив багато різних шкіл, інститутів, але розвиток “Бачення” є дійсно вражаючим. Я вважаю, що небагато інститутів можуть похвалитися тим, що зміг зробити Університет “Бачення” ”

  Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

  [mc4wp_form id=”3101″]

  OUR GLOBAL PARTNERS