Back

Конференція “Церква та суспільство”

Ця подія закінчилася

 

8 та 9 грудня у Києві пройшла важлива подія для нашого Університету – Конференція “Церква та суспільство” про капеланське служіння і психологічну підтримку. Для участі у конференції зʼїхались багато делегатів — пасторів, капеланів, волонтерів, які служать в цей складний час у різних містах нашої країни. Особливими спікерами у ці дні були гості із США: Річард Квін — рукопокладений служитель Асамблеї Божої із 34-річним досвідом військової служби капеланом армії США, Джон Дейгл — президент  MTEE і доктор Стен ДеКовен — засновник та президент Міжнародного Університету “Бачення”. Також, словом ділився старший пастор ХХЦ Петро Коваленко.

В ці дні була неймовірна атмосфера навчання, спілкування, молитви та підтримки. Всі присутні отримали важливу інформацію і перейняли цінний досвід, яким поділилися спікери.

Дякуємо керівництву Vision International University, MTEE, служінню “Мир Дому Вашому” та його президенту Віктору Матвеєву, Валентині Гренчук, старшому пастору церкви “Осанна” Володимиру Ланевичу і київському офісу Університету “Бачення” за організацію конференції. Дякуємо Богу за таку можливість служити у цей час!

Час початку

09:00

08.12.2023

Час фінішу

18:00

09.12.2023

Адреса

Київ

Учасники заходу