There is nothing to show here!
Slider with alias home-page not found.
logo-top-1

Best Industry Leaders

View More
logo-top-2

Learn Course Online

View More
logo-top-3

Book Library & Store

View More

Get 100s of online Courses For Free

Register Now

Create your free account now and get immediate access to 100s of online courses.

  Events

  Upcoming Education Events to feed your brain.

  What People Say

  How real people said about Education WordPress Theme.

  Веніамін Коваленко

  Веніамін Коваленко

  пастор, Українська Християнська Церква с. Руська Поляна, Черкаська область

  Відгук за Біблійну школу «Кайрос» від Міжнародного Університету «Бачення».

  Біблійна школа «Кайрос» стала своєчасною відповіддю на потребу підвищення рівня та систематизації знань у сфері практичного християнського служіння для лідерів та служителів різних рівнів. Оскільки наша команда та й вся церква рухається у баченні відкриття нових церков, ми були в пошуках формату духовної освіти без відриву від місця проживання так як переважна більшість студентів школи не мала можливості залишати свої сім’ї та робочі місця. Тому графік навчання та формат школи стали чудовим інструментом для вирішення цієї проблеми. (більше…)

  Bievec

  Юрий Биевец

  Пастор церкви «Благая Весть»

  “ Многие пастора столкнулись с тем, что люди уезжали учиться в другие города, где получали другое видение и часто не возвращались в родную церковь. Какое счастье, что “Видение” предлагает обучение в родной церкви! Я бесконечно рад и благодарен Богу за подарок для Украины в виде этого Университета. ”

  kovalenko

  Петр Коваленко

  Пастор Харьковской Христианской Церкви

  “ Планомерное развитие, сбалансированные программы, постоянный процесс усовершенствования, желание отвечать на нужды современной церкви делают Институт востребованным и успешным в деле созидания Тела Христова как в нашей стране, так и во всем мире. ”

  Ilchuk_V

  Володимир Ільчук

  Пастор церкви «Осанна»

  “ Ми обрали “Бачення”, тому що курс навчання проходить в межах помісної церкви (на наших очах). Тому що Університет забезпеченний командою кваліфікованих національних вчителів. ”

  ozeruga_av

  Олександр Озеруга

  Пастор «Церкви Бога Живого»

  “ У 1997 році я мав честь зустріти фундаторів “Бачення”, i протягом останніх 10 років мав можливість спостерігати, як Університет розвивався. За цей час я бачив багато різних шкіл, інститутів, але розвиток “Бачення” є дійсно вражаючим. Я вважаю, що небагато інститутів можуть похвалитися тим, що зміг зробити Університет “Бачення” ”

  Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

  [mc4wp_form id=”3101″]