Back

Бакалаврат є доброю школою і для тих, хто планує присвятити себе богословській освіті в Університеті, і для тих, хто бачить себе в різноманітних сферах служіння в помісній громаді.

Навчання за програмою Бакалаврату розраховане на чотири навчальні роки, по десять щомісячних курсів кожен рік. По кожному предмету студент отримує підручник та робочий зошит, які допомагають йому самостійно займатися упродовж місяця. Після кожного такого курсу студент проходить тестування, щоби засвоїти отримані знання ще краще.

Детальніше про бакалаврську програму і список предметів, що вивчаються, дивіться на сторінці «Бакалавр служіння».

Стандартна форма навчання

Бакалавр богословия

При церкві набирається група студентів (мінімум 20 осіб) й організовується філія. Щомісяця на сесію приїжджає викладач і читає лекції. Заняття проводяться щомісяця й розраховані на два навчальні дні, п’ятниця (вечір) — субота, або три вечори в робочі дні.

Ця форма навчання є найефективнішою й діє вже понад 25 років. Її головною перевагою є живий контакт викладача зі студентами. Кожна група індивідуальна, як за віком, так і по духовному пізнанню. Досвідчений викладач відчуває рівень групи й підлаштовується під неї, щоб якомога ефективніше донести предмет до студентів. Важливими є дискусії зі студентами, а також додаткові запитання студентів викладачу, необхідні для кращого розуміння теми.

Іншою перевагою такої форми навчання є мотивація студентів. Живе спілкування мотивує студентів до навчання, спільні чаювання й обіди зближують в одну команду й кожен відчуває себе частиною загального процесу.

Філія сплачує дорогу викладачеві, а також організовує нічліг і харчування.

Якщо Вам підходить ця форма навчання і Ви бажаєте відкрити філію Університету у Вашій церкві або ж Ви хочете приєднатися до філії, яка вже є у Вашому місті, зверніться в офіс Університету за детальною інформацією

+38 (067) 693 41 21

Якщо Вам така форма навчання не підходить, розгляньте інші форми навчання:

Дистанційна форма навчання (онлайн)
Індивідуальне навчання